Nieuws

Rajaleidja keskuste kontaktandmed - Sihtasutus Innove
Rajaleidja üldkontaktid. Rajaleidja võrgustiku infotelefoni number on 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9–15. Lisainfot saab küsida ka e-posti teel: rajaleidja@harno.ee.

Põlvamaa Rajaleidja Keskus - Peaasi.ee
INNOVE Rajaleidja keskus Põlvas. Innove Rajaleidja on üle-eestiline võrgustik, kus töötavad logopeedid, eripedagoogid, psühholoogid ja sotsiaalpedagoogid. Kantselei Põlva Kool Kesk 25, Põlva 63308 799 9200 info@polvakool.ee. Direktor Koit Nook Kesk 25 513 4363 koit.nook@polvakool.ee.

Rajaleidja keskused – Eesti Psühhiaatrite Selts
Üldjuhul toimuvad nõustamised Innove Rajaleidja keskustes E–N 9–17 ja R 9–15, kuid kokkuleppel on võimalik nõustamisi läbi viia ka muul ajal. Nõustamisaja saab broneerida: veebis broneerimissüsteemis, või telefonil 735 0700 (E-N 9-17, R 9-15). Keskuste andmed narva Rajaleidja Tallinnas: Lõõtsa

Töötajate kontaktandmed - Sihtasutus Innove
Oma murega ei pea olema üksi. Peaasi.ee vaimse tervise spetsialistid annavad nõu ja aitavad selgust saada. Saab soovitusi, mida edasi teha. Nõustajad on kogenud ja …

Rajaleidja – Põlva Kool
Rajaleidja on üle-eestiline võrgustik, mis pakub tasuta õppenõustamist lapsi haridusteel toetavatele täiskasvanutele – vanematele, õpetajatele, tugispetsialistidele jt. Õppenõustamise käigus selgitame välja lapse õppimise või käitumisega seotud probleemid, mis takistavad tema edukat haridusteed.

Contact Details of Rajaleidja Centres - Sihtasutus Innove
Asukoht ja üldkontaktid adress: Metsa 1, 63308 Põlva telefon: 5886 0709 e-post: polvamaa@rajaleidja.ee skype: polvamaarajaleidja lahtiolekuajad: E–N kell 8.30–17.30 ja R kell 8.30–15.00 Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel. Eha Raav, karjäärinõustaja: eha.raav@rajaleidja.ee, 5108431 Kadri Pelisaar, karjääriinfo spetsialist: kadri.pelisaar@rajaleidja

Rajaleidja kontaktid – Rajaleidja
Innove Rajaleidja in Põlva: J. Käisi 2, Põlva. Receiving and issuing documents: T 15–17, F 10–12. Innove Rajaleidja in Valga: Aia 9, 68203 Valga. Receiving and issuing documents: T 15–17, F 10–12. Innove Rajaleidja in Pärnu: Metsa 1, 80010 Pärnu. Receiving and issuing documents: M–Th 9.00–17.00, F …

Rajaleidja – Põlva Kool põlva rajaleidja
Innove`s information desk and Rajaleidja centers are temporarily closed, counselling services will continue remotely. Toggle High Contrast; Toggle Font size; Close the section. Mobile menu. Search. EST; ENG; RUS; About Innove; Võru-, Põlva ja Valgamaa – Mereli Mändmets, call 5697 7281;

PÕLVAMAA RAJALEIDJA KESKUSE TÖÖTAJATE KONTAKTID …
Rajaleidja nõustamisele palume tulla koos lapsega ning võtta kaasa: haridusasutuse koostatud iseloomustus koolis käiva lapse puhul individuaalne arengu jälgimise kaart; lasteaialapse puhul individuaalne arenduskava ja olemasolu korral koolivalmiduskaart; …

Põlva- ja Võrumaa Rajaleidja keskusest sai üks Kagu-Eesti põlva rajaleidja
J. Käisi 2, 63308 Põlva (II korrus, sissepääs maja küljelt). Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00 Töötajate kontaktandmed leiad SIIT

Innove
Kadri Pelisaar kadri.pelisaar@rajaleidja.ee 5885 3605 Eripedagoog Renita Metsalu renita.metsalu@rajalidja.ee 5885 3608 Logopeed Maive Torop maive.torop@rajaleidja.ee 5885 3607 Sotsiaalpedagoog Ene Väär ene.vaar@rajaleidja.ee 5560 5679 Psühholoog Marina Saksniit marina.saksniit@rajaleidja.ee 5885 3606 Asukoht: Metsa 1, 63308 Põlva

Innove`s information desk and Rajaleidja centers are
Rajaleidja infospetsialist (kaugtöö Tallinnast) 5885 3696. Angelika.Lemesko@rajaleidja.ee. Maarja Burket. Rajaleidja infospetsialist (Pärnus) 5885 3721. maarja.burket@rajaleidja.ee. Jaanika-Kristen Sei. Rajaleidja infospetsialist (Tartus) 5885 3662. jaanika-kristen.sei@rajaleidja.ee. Janelle Liivar.

Images of Põlva Rajaleidja põlva rajaleidja
Keskuse juht Monika Adamson monika.adamson@rajaleidja.ee 522 1650 Infotöötaja Merike Tigas merike.tigas@rajaleidja.ee 5698 7816 Karjäärinõustaja Eha Raav eha.raav@rajaleidja.ee 510 8431

Põlvamaa Rajaleidja Keskus - Peaasi.ee
Juhtimise ja töökorralduse muutmisega saab kahest lähestikku paikneva piirkonna keskusest ühtselt toimiv ja suurema paindlikkusega Kagu-Eesti Rajaleidja keskus. Põlvamaa ja Võrumaa Rajaleidja keskusest sai üks Kagu-Eesti Rajaleidja - Uudised - Lõuna-Eesti Postimees